Teenused

Veebilehe Haldamine

Leht ei saa kunagi päriselt valmis…

Veebilehe Halduse teenus on sobilik ettevõtjale, kellel puudub aeg ja vajalikud teadmised, et ise lehe eest hoolitseda. Kodulehe hooldusteenus tagab selle, et ettevõtte koduleht oleks turvaline, kaasaegne ja varustatud kõige uuema sisuga. Kodulehe haldamise teenus on lihtne viis olla kursis veebilehe liiklusega ning võimaldab hoida leht kaitstud ja turvatud.

Mida tähendab hooldus?

Veebileht on iga ettevõtja jaoks oluline töövahend. Seepärast peab veenduma, et leht toimiks laitmatult 24/7 ning oleks varustatud kõige uuema sisuga.

Uuendused

Hoolitseme selle eest, et kõik pluginad, WordPressi ja theme failid on uuendatud ja kõige värskemas versioonis.

Turvalisus

Rakendame lehel vajalikud meetmed, et hoida see turvalisena. Filtreerime välja spami, botid ja pahatahtliku liikluse.

Varukoopiad

Teeme lehest iga kuu koopia. See võimaldab mistahes probleemide korral vana versioon taastada. Koopiad talletame turvaliselt pilveserveris.

Raporteerimine

Saadame Teile iga kuu raporti, kus on välja toodud tehtud tööd, saidi tervis ja lehe külastajate graafik.

Sisutööd

Pakume hoolduspaketis sistutöid. See hõlmab vajadusel sisumuudatusi (näiteks uute kontaktandmete muutmist) või uue sisu lisamist (näiteks tehtud tööde lisamine). Nii ei pea iga väikese muudatuse järel uut arendajat otsima hakkama.

Ei leidnud sobivat lahendust?

Ära heida meelt… Teostame kodulehtede hooldust ja sisutöid ka projektipõhiselt. Kui leht vajab väikest täiustust või parandust, võta ühendust ja leiame üheskoos probleemile lahenduse.